BİS LOJİSTİKHAKKIMIZDA

Bis Ulusal Lojistik Taş. Org. ve Tur. Tic. Aş. 1998 yılında kurulmuştur.

1998'de Bursa – İstanbul, İstanbul – Bursa arası nakliye taşımacılığı amacıyla kurulan Bis Lojistik, kaliteli servisi, müşterilerine vermiş olduğu güvenle Türkiye 'nin her yerine hizmet vermektedir. Bis Lojistik deneyimli kadrosu ve hızlı servisi ile uluslararası nakliye şirketlerinin depolama ihracat & ithalat taşımaları ve gümrükleme işlemlerini yapmaktadır.

FotoMisyonumuz

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte, yenilikleri takip eden uzman kadromuzla beraber insana verdiğimiz önemdir. Bizler çok iyi biliyoruz ki… Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir. İşte bu nedenle… ÇALIŞMANIN, ÜRETMENİN, GELİŞMENİN VE HİZMETİN TEKSİM ve BİS LOJİSTİK için sınırı yoktur.

Vizyonumuz

Zamanın en önemli sermaye olduğunu bilmek… Profesyonel ekibimiz ile birlikte insana, emeğe ve öğrenme aşkına saygıyla, sevgiyle bağlı kalarak hergün bir önceki günden daha hızlı, daha dikkatli ve daha bilgili bir hizmet anlayışı ile mükemmele ulaşmak.
Bis Lojistik

Bis Ulusal Lojistik’in kuruluş amacı sizlerin sorunlarını çözmektir.

Nedenine Gelince;

 • Yapmış olduğunuz gönderilerinizin özellikle ihracat mallarımızın gümrüklere zamanında ulaşmaması

 • Beyannemelerin mesaili açılması

 • Nakliyecilerin gece bekleme ücreti talep etmesi

 • Maliyetlerinizin artması v.b. problemler Bis Lojistik ile ortadan kalkmaktadır.

 • Aynı zamanda yapacağınız gönderilerinizin gün içersinde telefonla veya faksla bildirdiğiniz andan itibaren gönderileriniz Bis Lojistik sorumluluğu altındadır. Bis Lojistik taşıtılan malzemenin irsaliyesinde gideceği açık adres, telefon belirtildiği taktirde birebir ilgili kişi ile irtibat kurarak gönderiyi teslim alacak kişinin direktifi doğrultusunda malzemeyi geciktirmeden adrese teslim eder. İstanbul’dan hergün 21.00’da acil Bursa mallarını dağıtmaktadır. Bununla birlikte Bis Lojistik gündüz çekilen acil mallarınızı uygun ücretle özel araçlarımızla işletmenize teslim saatinden itibaren (3,5 saat) teslim etmektedir.

 • 1999 yılında IATA üyesi olan firmamız bunun yanında FIATA ve UTIKAD üyelikleri ile Havayolu ve Denizyolu taşımacılığı da forwarder hizmetleri sunulmaktadır. Uluslararası tüm limanlardan /limanlara LCL FCL konteyner taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra havayolu taşımacılığında da tarifeli seferler ve özel charter uçak hizmetleride bünyemizde verilmektedir. Göndermek istediğiniz bütün hava kargolarınızı hacim ve kg. gözetmeksizin Bis Lojistik ile yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye sınırları içindeki tüm gümrüklerdeki transit aktarmalarınızda Bis Lojistik Global teminatından yararlanabilirsiniz.

 • Siz değerli müşterilerimize, işinde uzman ve çözüm üretebilecek etkin ve dinamik kadromuzla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Personelimizin sigorta kaydı kadromuzla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Personelimizin sigorta kaydı işe girdiği ilk günden itibaren yapılmaktadır. Tüm kargolarımız taşıyıcı mali sorumluluk sigortamızın ve Teksim Grup’un güvencesi altında taşınmaktadır.


TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ

ZAMANINDA VE SORUNSUZ

NEDEN BİSBİS SİZE İYİ GELİRİZ

Bis LojİSTİK sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi, teknolojiyi etkin kullanması, uzman personel yapısı ve birleşik hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.
 • GÜVENLİ TAŞIMACILIK

  Bis Lojistik ürünlerinizi özenle depolar, güvenle tam zamanında teslim eder.
 • HER YERDE SİZİNLEYİZ

  Bis Lojistik hem yurtiçinde hem uluslararası tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya hazır.
 • MODERN ARAÇ FİLOMUZ

  Bis Lojistik yenilen filosu ve artan araç sayısı ile size hep daha iyi hizmet sunmaya çalışır.
 • BİRLEŞİK HİZMETLER

  Bis Lojistik birleşik hirmetleri ve konsolidasyon hizmetiyle ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretir.
Bis Kamyonet

“Bizim İçin En Önemli İlke”

E-KATALOG

Her yıl düzenli olarak yayınlanan e-dergimizi inceleyin, BİS 'i yakından tanıyın.